.

.::. Firma Profili

.

 

NERGİZ HİDROLİK ; Konya'da Hidrolik silindir imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur..


Hidrolik silindirler imalat halkamızın içinde;


Traktör römorku silindirleri, dorse kapak silindirleri, küçük kasa damper silindirleri, çöp toplama aracı silindirleri, makina silindirleri, oto kurtarma silindirleri, hidrolik rampa silindirleri, hidrolik platform silindirleri, hidrolik kaldırma lift silindirleri, hidrolik asansör silindirleri, yük asansörü silindirleri, hidrolik pres silindirleri ile özel amaçlı hidrolik silindirler yer almaktadır.


Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız, politikasını kalite ve ekonomik fiyat olarak belirlemiştir. Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.


hidrolik silidir, hidrolik lift, traktör römork silindiri, dorse kapak silindiri, küçük kasa damper silindiri, hidrolik silidir fiyatları, hidrolik lift fiyatları, hidrolik silidir lift imalatı, çöp toplama aracı silindiri, hidrolik platform silindiri, hidrolik asansör yük asansörü silindiri, hidrolik pres silindiri, hidrolik silindir lift tamiri, dorse damper silindiri lifti, lowbed rampa lifti, iş makinası vinç silindiri lifti, dozer greyder silindiri,